לימודי גלישה

למה צריך לימודי גלישה?

גלישה היא ספורט פיזי, אבל יש לה גם מרכיב מנטלי. יש הרבה טכניקות על מנת לחדד את החוזק המנטלי הדרוש לספורט זה. גלישה מחייבת אותך להיות מסוגל לקרוא את האוקיינוס ​​ולהבין את מצבי הרוח ורמות האנרגיה שלו. זה דורש ממך להיות מסוגל לסמוך על תחושות הבטן שלך בעת קבלת החלטות בעיצומו של פרץ האדרנלין של גלי גלישה.

אבל איך אתה יכול לדעת מה קורה בים כשאתה שם בחוץ על הלוח שלך? איך אתה יודע אילו סוגי גלים מגיעים אלייך? אתה צריך להשקיע קצת זמן כדי ללמוד איך לגלוש ולהבין את כל ההיבטים של הספורט הזה לפני שאתה באמת יכול לגלוש בצורה מקצועית תוך קריאה נכונה של הים והבנה של הגלים המתקרבים. בית הספר לגלישה גלים מציעה עבורכם מגוון של: קורסים, קייטנות ושיעורי גלישה מרמת מתחילים ועד רמת מתקדמים.

גלים בית הספר לגלישה

קורסים

קורסי גלישה לכל הגילאים והרמות

קייטנות

קייטנות גילשה בקיץ ובחגים

חוגים

חוגי גלישה לילדים ונוער

סאפ

קורסי סאפ למתחילים ומתקדמים

חוויות מלימודי גלישה

בפעם הראשונה שהלכתי לגלוש כל כך פחדתי. מעולם לא הייתי כל כך קרוב למים לפני כן. אבל ברגע שמצאתי את האיזון שלי על הלוח שלי, כל הפחד נשטף וזה רק אני והגלים. הייתי מסתכל עליהם ומרגיש את עצמי מתחזק עם כל גל שחלף מתחתי, ואז רוכב עליו עד שהגל הבא הגיע. זה היה עולם חדש לגמרי שנפתח בפניי באותו יום. תחושת החופש לא יסולא בפז, ושום דבר אחר מעולם לא גרם לי להרגיש כך לפני כן.

לא לקח הרבה זמן עד שהתמכרתי לגלישה. בכל פעם שהייתה הפסקה בלוח הזמנים שלי, הייתי מנסה לצאת לים ולחפש גלים לגלישה.

רוצים גם לחוות חוויות מהסוג הזה? הירשמו לאחד מהקורסים שלנו עוד היום!

Loading...