המדריך האולטימטיבי לבחירת קייטנת גלישה

מדריך לבחירת קייטנת גלישה

הקיץ קרב ובא ועמו עונת ההרשמה לקייטנות. גלים בית הספר לגלישה מציע לכם לשבור שגרה ובגדול, לאפשר לילדיכם שבועיים שלמים בים, לצאת מהמסגרת הרגילה של ההפעלות בקייטנות ולהשתתף בקייטנת גלישה אשר תעניק לילדים, למידה משמעותית, פעילות גופנית, גיבוש וחוויה חברתית והרבה הרבה הנאה. כיצד תבחרו קייטנת גלישה?

בטיחות:

הדבר החשוב ביותר בלימוד גלישת גלים לילדים הינו הבטיחות. גלישת גלים הינה ספורט אתגרי המציב את הילדים במצבי קיצון ולכן חשוב ביותר לדעת שהם נמצאים בידיים טובות. חלק בלתי נפרד בשמירה על הבטיחות הינו מדריכים מנוסים המתודרכים בכל כללי הזהירות והבטיחות והקפדה על שימוש בציוד מקצועי ותקין.

 תעודות ואישורים:

לא כל ההורים יודעים זאת אבל חשוב לדעת שמשרד החינוך אחראי גם על החינוך הלא פורמלי כמו חוגי גלישת גלים וקייטנות. כדי שקייטנה תקבל את אישור משרד החינוך על המדריכים להיות בעלי תעודות הדרכה מוכרות במשרד החינוך ועל הקייטנה לעמוד בתווי תקן מסוימים ובהם שמירה על היגיינה ונוחות ותנאים מספקים של צל ומים במהלך הימים החמים.

יחס בין ילדים למדריכים: ברוב הקייטנות כיום ישנו מצב שמדריך אחד אחראי על עשרים- שלושים ילדים. קייטנת גלישה של בית הספר גלים בניגוד לקייטנות אחרות מקפידה על יחס של מדריך אחד על כל חמשה ילדים. הקפדה יתרה זאת נועדה לאפשר למדריכים קשר עין מלא עם כל הילדים במים והנחייה צמודה של הילדים בתוך המים תוך מתן יחס אישי לכל ילד וילד.

רפואה:

קייטנת גלישה פועלת עם מדריכים בעלי תעודת מגישי עזרה ראשונה. זאת בנוסף לביצוע פעילות הקייטנה בתוך חוף מוכרז ובו מצילים וחדר עזרה ראשונה.

הווי ובידור:

בסופו של דברים הילדים נרשמים לקייטנה כדי לשבור את המסגרת היבשה וליהנות. קייטנות גלישה מעניקות לילדים חוויה של גיבוש קבוצתי תוך העצמה אישית של כל אחד ואחד מהילדים והנאה אולטימטיבית מהחופש הים והגלים.

קייטנות גלישה לילדים מתאימות לילדים מגיל 7 ועד לנערים בני 20. הקבוצות מחולקות על פי שכבת גיל ועל פי מתקדמים ומתחילים. קייטנת גלישה תעניק לילדים שלכם חוויה של העצמה, של מסוגלות, התמודדות מול אתגרים והנאה אשר יביאו אותם משוחררים ומוכנים לשנת הלימוד הבאה.

להרשמה לחצו כאן

למידע נוסף לחצו כאן

Loading...