חוגי גלישה לילדים שבועי

חוג גלישה שנתי לילדים 

מחפשים חוג בשביל הילדים? יש לכם ילדים המחפשים אתגרים ולא מסתפקים במובן מאליו- חוג גלישת גלים הוא הפתרון עבורכם! חוגי גלישה לילדים מתקיימים במתכונת חד שבועית או דו שבועית (בכל ימות השבוע – כולל שישי ושבת). החוגים מתקיימים בקבוצות קטנות של 10 ילדים לכל היותר כאשר מדריך אחד על כל חמישה ילדים.

החוג מתקיים בכל ימות השבוע
בימים א'-ה' בין השעות 15:00-17:00 (בשעון חורף)   ו 16:00 – 18:00 בקיץ.
ימי ו' בין שעות 14:00 – 16:00
ניתן להרשם לפעם או פעמיים בשבוע.
עלות חודשית לפעם בשבוע 350 ש"ח ולפעמיים בשבוע 500 ש"ח
תשלום בהוראת קבע או כרטיס אשראי.

מה לומדים במהלך החוג?

חוג גלישת גלים לילדים הינו חוג שנועד לשפר ולתרגל את הגולש הצעיר במהלך כל השנה. במהלך החוג יתרגלו הילדים כיצד לאתר נקודת פתיחה טובה להתחלת הגלישה, כיצד לחתור במים במהירות תוך ניצול נכון של אנרגיה, כיצד להשתלב בבטיחות ובכבוד הדדי עם הגולשים האחרים, כיצד לבצע מעברים על הגלשן, כיצד לתפוס גל ועוד- הכול בהתאם לגיל הילד ויכולותיו.

ערך מוסף

חוגי גלישת גלים מעניקים לילדים הרבה יותר מיכולת לגלוש בים. חוגי גלישה לילדים מציבים את הילד מול אתגרים בהם הוא לא נתקל בעבר, הם גורמים לו להתמודד מול פחדים ומול כוחות החזקים ממנו ובכך משפרים לו את הביטחון העצמי. הצורך בזיהוי גלים ובקריאת סביבת הגלישה על כל פרטיה: הגלשנים, הרוח, הגלים וכו' מלמדת את הילד להתבונן בסביבתו בריכוז ולדלות את הפרטים החשובים לו מבין שלל הפרטים הקיימים- יכולת המסייעת לילדים בתהליך הלמידה בבית הספר. ילדים המתמידים בגלישה לאורך זמן מפתחים מיומנויות גלישה וחיים ולוקחים אותם איתם לכל תחומי החיים. ההתמודדות המתמדת עם איתני הטבע הופכת את הילדים לבוגרים ואחראיים הן על עצמם והן על חבריהם.

 

    Loading...