מדריכי גלישה

בית הספר גלים הינו בית ספר מקצועי ללימוד והדרכת גלישת גלים. בית הספר מבוטח בביטוח מלא ומנוהל על ידי מדריכים מוסמכים וותיקים בתחום הגלישה אשר ישמחו להדריך אתכם ואת ילדיכם באחד מן המסלולים שלנו. אנו בגלים מאמינים שיחס מיוחד לתלמיד בשילוב מקצועיות יהפכו את צעדיכם הראשונים בספורט הגלישה לחוויה בלתי נשכחת..

הצוות שלנו

אנא-אל פגין

אנא-אל פגין

מדריכה
דור פרץ

דור פרץ

מדריך
דני רנדל

דני רנדל

מדריך
נורי קורן

נורי קורן

מדריך
ענבר עיני

ענבר עיני

מנהלת מועדון
ענת ליליאור

ענת ליליאור

מדריכה
רוני עבאדי

רוני עבאדי

מדריך / מנהל
שלומי עיני

שלומי עיני

בעלים

גלישת גלים היא אחת מענפי הספורט הימיים הפופולריים בעולם. זה הפך לענף ספורט מקצועי עם ספורטאים וליגות מקצועיות. הגלישה גדלה בפופולריות בגלל העלות הנמוכה שלה, היא לא דורשת השקעה גדולה והציוד היחיד שצריך הוא גלשן. גלישה מספקת גם אימון נהדר, מכיוון שהגלישה מחייבת אותך להשתמש בכל הגוף כדי לחתור החוצה אל האוקיינוס ​​ואז לרכוב על הגלים בחזרה פנימה.

לגלוש עם מדריכי גלישה מקצועיים

אחד מענפי הספורט הכי מגניבים שיש זה ללא ספק גלישה, וזה יכול להיות מקצוע אטרקטיבי למי שרוצה לטייל ולחקור יעדים חדשים. אבל מה צריך כדי להפוך לגולש טוב? ומה אנשים צריכים לדעת על "גלישה" כמקצוע? הדרך הטובה ביותר ללמוד איך לגלוש היא ללכת לשיעורי גלישה עם מדריך מוסמך מכיוון שהם לא רק מלמדים אותך איך לגלוש, אלא גם מלמדים אותך אמצעי זהירות ומיומנויות בטיחות שיעזרו לך להישאר בטוח בזמן הגלישה.
בית הספר גלים מציעה שיעורי גלישה, קייטנות וקורסי גלישה מקצועיים, המלווים ע"י מיטב מדריכי גלישת גלים בישראל.

מה צריך לדעת על מדריכי גלישה?

מדריכי גלישה הם אחת העבודות המעניינות בעולם. האמת היא שמדריכי גלישה הם מהאנשים המגוונים ביותר שקיימים כיום, והם נתפשים כנשמות הרפתקניות שחיות חיים של חופש. באתר שלנו גלים בית הספר לגלישה – ריכזנו עבורכם רשימה של מדריכי גלישה מקצועיים שחיים ונושמים את הים. כל אחד מהמדריכים ישמח ללמד אתכם הכל על גלישה מרמת מתחילים ועד שתהפכו למקצועיים בתחום. אתם עוד כאן? בואו והצטרפו אלינו לחוויה בלתי נשכחת!

Loading...