השכרת גלשנים

למה כדאי להשתמש בשירות של השכרת גלשנים?

גלישה היא בילוי פופולרי שאנשים רבים נהנים ממנו. עם זאת, לא לכולם יש כסף לרכוש קרש גלישה או ציוד הכרחי אחר. כאן נכנסת לתמונה השכירות. השכרת גלשנים היא דרך קלה להתחיל לגלוש ללא כל טרחה גדולה של קניית גלשן במחיר גבוה וסחיבה שלו אל הים. השכרת גלשנים מוצעת בדרך כלל על ידי חנויות גלישה, אבל ניתן למצוא אותם גם בכמה מלונות ואתרי נופש.

השכרת גלשן למתחילים

גלשן למתחילים הוא מוצר חובה לכל גולש. זה הלוח הראשון שבו ישתמש מתחיל. למרות שהוא לא מתקדם כמו לוח קצר או לונגבורד, עדיין יש לו כמה תכונות שיקלו על הצעדים הראשונים לעולם הגלישה. לדוגמא: ללוחות למתחילים יש בדרך כלל סנפירים גדולים יותר המספקים יותר יציבות ויכולת תמרון, כמו גם רפידות רכות יותר מתחת לרגליים כדי להגן על אצבעות הרגליים שלך מפני פגיעה בקצוות הלוח.

בשאלה של כמה עולה גלשן ניתן לראות כי גלשנים למתחילים זולים יותר מסוגים אחרים של גלשנים. זאת מכיוון שהם עשויים מחומרים נפוצים כמו פוליאסטר קצף ופיברגלס ולא סיבי פחמן ושרף אפוקסי המשמשים בסוגים אחרים של גלשנים. בחנות גלישה שלנו תמצאו השכרת גלשנים למתחילים ומתקדמים במחירים מיוחדים ועם צוות מקצועי שיעזור לכם בכל מה שתצטרכו!

כמה עולה גלשן להשכרה? המחירון המלא:

השכרות ש"ח
השכרת חליפה לשעה 25
השכרת חליפה לשעתיים 40
השכרת חליפה ל- 3 שעות 60
השכרת גלשן לשעה 50
השכרת גלשן לשעתיים 75
השכרת גלשן 3 שעות 100
כרטיסיה 10 שעות 350
השכרת גלשן יומי 150
השכרת פדאל בורד לשעה 75
השכרת פדאל בורד לשעתיים 140
כרטיסיית פדאל בורד (10 שעות) 600

השכרת ציוד גלישה

ישנן דרכים שונות לשכור לוחות גלישה, תלוי עם מי אתה הולך. לחלק מחנויות הגלישה יש לוחות להשכרה במגרש החניה שלהם, אבל אם לא או אם אתם רוצים משהו מרוכז יותר, גשו למזח. חנויות גלישה אחרות ידרשו מכם לאסוף את הלוח שלכם בחנות שלהם לפני היציאה למים. גולשים יכולים גם לשכור ציוד אחר שהם עשויים להזדקק לו, כמו חליפות גלישה, פדאל ועוד.

בבית הספר גלים תמצאו חנות גלישה עם אפשרות השכרה של גלשנים וציוד גלישה במחירים משתלמים ואטרקטיביים במיוחד! אם יש לכם שאלה, מוזמנים לפנות אלינו ונענה בהקדם.

Loading...