לואדד ישראל Loaded Boards

ההיסטוריה:

לואדד התחילה את דרכה באמצע שנות ה90 בקליפורניה על ידי חבורת גולשים וסקייטרים אשר רכבו על קריפטונייט של פעם עם גלגלי חיימר וצירי ברזל שבקושי הסתובבו בסיבובים, כל הרעיון הגיע מתוך האהבה לסקייטבורד (או אובססיה). החברה למעשה התחילה את דרכה בשנת 2000 ולאחר מספר ניסיונות בחומרים שונים הצליחו לבסוף לואדד בשנת 2002 להוציא את הסקייט הראשון שלהם וואנגארד (Vanguard), משם סצינת הלונגבורד בארה"ב רק החלה להתפתח ולגדול ויחד עם הגדילה הזאת גם לואדד הלכה וגדלה לאחת מהחברות המובילות בארה"ב ובעולם כיצרני סקייטבורדים.

זה הכל בחומר:

ישנם המון סוגים שונים של סקייטבורדים ולונגבורדים בעולם ובארה"ב בפרט, רוב הסקייטבורדים מיוצרים משכבות עץ (סנדוויץ) מיפל, הבעיה הגדולה בשיטה זאת שכאשר הקרש מתחיל להתפוצץ השכבות של העץ מתחילות להיפרד וכמו מחלה הקרש הולך ונאכל. לואדד הביאו איתם חידוש מרענן ומעניין לעולם הסקייטבורד בכך שהחליפו את שכבות עץ המיפל בחתיכה אחת של במבוק, את הבמבוק תלוי במידת הדחיסות שמייצרים אותו ניתן לייצר סקייטבורדים מאוד גמישים כגון הדרוויש (Dervish Sama) או מאוד קשיחים כגון הטזראקט (Tesseract) והיחודיות שבכל זה שהבמבוק מאוד עמיד, לא משנה כמה תפוצצו אותו הוא לא יתחיל להתפרק כמו עץ מיפל, לכן סקייטבורדים של לואדדד מחזיקים המון המון זמן!

המטרה הראשית:

אנחנו אוהבים לנסוע על סקייטבורד ואנחנו אוהבים לגלוש והמטרה שלנו היא לראות את העולמות האלה מתפתחים בישראל ובעולם זאת המטרה הראשית שלנו. אנחנו מעוניינים שגולשים יגלו את עולם הלונגבורדים בזמן שאין לנו הרבה גלים, לואדד ממש מאפשר לנו לגלוש על האספלט בגלל הגמישות המטורפת שלו ושסקייטרים יגלו את קרוזר החלומות שלהם בין נסיעה בגלית או סשן באולגה ודרך לואדד יגלו גם את עולם הגלישה, תארו לכם עולם שכולם גולשים ונוסעים על סקייטבורד!

גלים בית הספר לגלישה:

בזכות החיבור של הגלישה ועולם הסקייטבורד נוצר חיבור בין גלים בית הספר לגלישה ולואדד העולמית בשנת 2013 ומאז גלים הם היבואן הרשמי של Loaded Boards בישראל.

למידע נוסף ובירורים של מלאי והזמנה קסטום ניתן להתקשר אלינו בטלפון – 03-5175557

צוות לואדד ישראל

Loading...