חוגי גלישה

חוגי גלישה שנתיים לילדים 

מחפשים חוג גלישה בשביל הילדים? יש לכם ילדים המחפשים אתגרים ולא מסתפקים במובן מאליו? חוג גלישת גלים הוא הפתרון עבורכם! במועדונים שלנו גלים בית הספר לגלישה תמצאו חוגי גלישה לילדים מתקיימים במתכונת חד שבועית או דו שבועית (בכל ימות השבוע – כולל שישי ושבת). החוגים מתקיימים בקבוצות קטנות של 10 ילדים לכל היותר כאשר מדריך אחד על כל חמישה ילדים.

החוג מתקיים בכל ימות השבוע
בימים א'-ה' בין השעות 15:00-17:00 (בשעון חורף)   ו 16:00 – 18:00 בקיץ.
ימי ו' בין שעות 14:00 – 16:00
ניתן להרשם לפעם או פעמיים בשבוע.
עלות חודשית לפעם בשבוע 350 ש"ח ולפעמיים בשבוע 500 ש"ח
תשלום בהוראת קבע או כרטיס אשראי.

מה לומדים במהלך חוג גלישה?

חוג גלישת גלים לילדים הינו חוג שנועד לשפר ולתרגל את הגולש הצעיר במהלך כל השנה. במהלך החוג יתרגלו הילדים כיצד לאתר נקודת פתיחה טובה להתחלת הגלישה, כיצד לחתור במים במהירות תוך ניצול נכון של אנרגיה, כיצד להשתלב בבטיחות ובכבוד הדדי עם הגולשים האחרים, כיצד לבצע מעברים על הגלשן, כיצד לתפוס גל ועוד- הכול בהתאם לגיל הילד ויכולותיו.

ערך מוסף שמקבלים בחוג גלישת גלים

חוגי גלישת גלים מעניקים לילדים הרבה יותר מיכולת לגלוש בים. חוגי גלישה לילדים מציבים את הילד מול אתגרים בהם הוא לא נתקל בעבר, הם גורמים לו להתמודד מול פחדים ומול כוחות החזקים ממנו ובכך משפרים לו את הביטחון העצמי. הצורך בזיהוי גלים ובקריאת סביבת הגלישה על כל פרטיה: הגלשנים, הרוח, הגלים וכו' מלמדת את הילד להתבונן בסביבתו בריכוז ולדלות את הפרטים החשובים לו מבין שלל הפרטים הקיימים- יכולת המסייעת לילדים בתהליך הלמידה בבית הספר. בנוסף גלשן גלים לילדים משפר לילד את יכולת היציבות והקואורדינציה. ילדים המתמידים בגלישה לאורך זמן מפתחים מיומנויות גלישה וחיים ולוקחים אותם איתם לכל תחומי החיים. ההתמודדות המתמדת עם איתני הטבע הופכת את הילדים לבוגרים ואחראיים הן על עצמם והן על חבריהם.

גלים בית הספר לגלישה – מציע עבורכם מגוון של קייטנות גלישה, שיעורי גלישה וחוגי גלישה ייחודיות ומלאות אדרנלין לילדים שלכם, לפרטים נוספים צרו איתנו קשר.

 

    Loading...