גלישה לנשים

גלישת גלים לנשים בלבד

ספורט הגלישה הוא ספורט הממותג עד היום כספורט גברי. אנו רואות בכל מקום תמונות של גולשים מול הים הגדול והדבר נחשב למופת של גבריות. כמו בתחומים רבים גם תחום הגלישה אינו עוד מנת חלקם של הגברים בלבד ונשים רבות עושות חייל בתחום. גלישה מתאימה לנשים בכל הגילאים הן למי שמעוניינת בתחום כספורט תחרותי והן עבור מי שרוצה פשוט ליהנות. גלישת גלים מהווה מנוף להעצמה והתפתחות אישית מנטלית וגופנית עבור כל אחת ואחת.

לנשים שומרות מסורת

נשים מסורתיות נאלצות להימנע לעיתים רבות מספורט אתגרי כמו גלישה בשל האיסור על שחייה מעורבת עם גברים. גלים בית הספר לגלישה מציע קורסי גלישה לנשים בלבד המועברים על ידי מדריכות מקצועיות ומנוסות. ישנם חוגי גלישה שבועיים, מחנות גלישה וקורסים יומיים חד פעמיים.

גלישה לנשים לפני הריון

נשים רבות סובלות מכאבי גב קשים במהלך ההיריון. כאבים אלו הינם לרוב תוצאה של אי התאמה בין חוזק השרירים לבין המשקל הנוסף שעל הנשים לסחוב. שרירי גב ובטן פנימיים בלתי מפותחים יוצרים קשיים ביציבה בנשיאת התינוק דבר המתבטא בכאבי ברכיים, רגליים וגב. גלישת גלים וסאפ הינם ענפי ספורט אשר תורמים לחיזוק היציבה והאיזון הגופני וחיזוק השרירים הפנימיים. לכן גלישה מומלצת מאוד לנשים לפני הריון המעוניינות לחזק את גופן ולהכין אותו לקראת ההיריון.

גלישה לנשים אחרי לידה

נשים לאחר לידה סובלות לעיתים רבות מבטן תחתונה רפויה דבר המקשה עליהן לחזור לגזרתן המקורית ועלול ליצור כאבי גב לטווח רחוק. הצורך ביציבות על הגלשן גורמת לחיזוק שרירי הבטן והגב. אם ברצונכן לחזור למשקל ולגזרה לה אתן רגילות במהירות ובעיקר ליהנות מהגוף שלכן תוכלו לבוא לסדרת מפגשים קצרים בהם תלמדו את עקרונות הגלישה ואחר כך תוכלו להגיע לים, להירגע קצת מהטיפול בתינוק, להזרים אדרנלין לדם ולחזק את הגוף ואת הנפש (החל מ 5 חודשים לאחר הלידה).

 

    Loading...