קורס גלישת סאפ

מהי גלישת סאפ?

גלישה היא סוג של ספורט ימי. גולשים הם אנשים שרוכבים על הגלים על לוחות ארוכים. גלישת SUP היא סוג חדש של גלישה שמתבצע על לוח העשוי מקצף עמיד. מדובר בספורט ימי שגדל בפופולריות שלו בשנים האחרונות, כאשר אנשים משתמשים בלוחות משוטים כדי לגלוש על פני המים. הספורט כולל: עמידה על קרש וחתירה עם משוט ארוך, בדומה לגלישה מסורתית.
גלישת סאפ תוכננה במקור עבור אנשים שמעוניינים לחקור ולהסתובב בצורה קלה סביב קו החוף ברגל או בקיאק, אך עד מהרה הפך לפופולרי בזכות הנגישות והעלויות הנמוכות שלו בהשוואה לענפי ספורט אחרים. במועדונים שלנו תמצאו גלשנים להשכרה הכוללים: גלשני סאפ וגלשנים נוספים למתחילים ומתקדמים במחירים מיוחדים.

גלישת סאפ

גלישת סאפ

גלישת SUP

תשכחו ממכון הכושר ובואו לגלים. גלישת סאפ הינה ספורט המשלב קורס גלישת גלים, חתירה ופעילות אירובית. גלישת סאפ מהווה קיצור דרך לעולם גלישת הגלים, מכיוון שהסאפ הוא גלשן גדול המסוגל להציף אדם בוגר בעמידה ובכך ניתן לדלג על המעבר בין שכיבה לעמידה אשר מהווה מכשול לחלק מהגולשים המתחילים ולמבוגרים במיוחד.

ספורט גלישת סאפ גדל בפופולריות בשנים האחרונות ברחבי בישראל ובעולם, בגלל הקלות שניתן ללמוד אותו ויתרונות נוספים שחווים בגלישה באופן כללי. זה מרגש לראות ולעשות אדרנלין פועם, ולמרות שגלישה יכולה להיות מסוכנת למי שעושה זאת לבד ללא הדרכה, זה גם יכול להיות כיף גדול אם אתה יודע מה אתה עושה.

יתרונות של גלישת סאפ:

  • מחזקת את שרירי הליבה בצורה מתונה
  • משלבת אירובי
  • משפרת יציבה
  • עוזרת כפיזותרפיה לפציעות ומהווה אימון איטגרלי (משולב) לכל שרירי הגוף תוך כדי העובדה שאתה הקפטן של כלי השיט ומאפשר לו לצאת למרחבי הים הפתוחים בצורה עצמאית ופתוחה.

מתי מומלץ להתחיל קורס SUP?

מומלץ להתחיל בשיעורי הסאפ כאשר הים רגוע ולאפשר לעצמכם ללמוד את רזי הסאפ בנחת ולאפשר לעצמכם להתרגל לתווך ולכלי החדש.

להבדיל מגלישת גלים מהווה פעילות חוויתית קבוצתית, כבר בשיעורים הראשונים תוכלו לחוות את היציאה לים ואת קו החוף היפה של תל אביב מהצד הכחול של העיר!

 ניתן ללמוד גלישת סאפ במספר מפגשים קצרים ולאחר מכן לצאת ולהתמודד עם הים והגלים באופן עצמאי.

להשכרת ציוד עצמאית ולקביעת שיעורים – צרו איתנו קשר

גלים בית הספר לגלישה מעניק קורסי יום חוגים ומחנות בהם ניתן ללמוד גלישת סאפ בכל הרמות ולכל הגילאים, כולל גלישה מתקדמת וגלים.

 

    Loading...