קייטנות גלישה בחגים

חגי ישראל מרובים וארוכים ובכל חג עולה מחדש השאלה מה עושים עם הילדים בזמן שההורים עדיין צריכים ללכת לעבודה. אז במקום למצוא להם ביבי סיטר שתשב אתם כל היום בבית תוכלו לשלוח אותם במהלך החג אל קייטנות גלישה לילדים לחגים.

תוכנית הקייטנה

קייטנות גלישה מעניקות לילד חוויה של למידה והעצמה במרחבי הים הפתוח. במהלך הקייטנה ילמד הילד את כל עקרונות הגלישה הבסיסיים: כיצד צוללים מתחת לגלים בצורה נכונה, כיצד חותרים כדי לנסוק אל הגל, כיצד בוחרים את הגל הנכון, כיצד רוכבים על הגל ועוד. הקייטנה מותאמת לגיל הילדים ולרמה שלהם כאשר הקבוצות מחולקות לקבוצות של מתקדמים ומתחילים על פי גיל הילדים. קייטנות הגלישה פתוחות לגילאי 7-17 ומתאימות לכל ילד בעל כישורי שחייה בסיסים.

971540_616311915067077_573749576_n

מיקום

קייטנות גלישה לילדים לחגים מתקיימות בבית הספר לגלישה גלים הנמצא בחוף הדולפינריום ובחוף גורדון בתל אביב. חוף הדולפינריום הינו חוף בעל שובר גלים המאפשר תנאים אופטימליים ללמידה בטוחה עבור הילדים, מתקדמים ומתחילים כאחד.

מדריכים מקצועיים וציוד מתקדם

קייטנות גלישה בחגים מתנהלות על ידי צוות מדריכים מקצועי בעל ניסיון רב בתחום הגלישה והדרכת גלישה. הצוות עובר תדריכי בטיחות שוטפים ומבצע את עבודתו תוך שמירה על כל כללי הבטיחות. בית הספר משתמש בציוד גלישה מתקדם המעניק לתלמידים הגנה מפני השמש ומסייע להם לעשות את צעדיהם הראשונים בתחום הגלישה בקלות ובבטיחות.

לומדים ביחד

קייטנות גלישת גלים מתקיימות במתכונת של עשרה ילדים בקבוצה כאשר לכל קבוצה ישנם שני מדריכים צמודים המלווים את הילדים לכל אורך הדרך. הקבוצה האינטימית מאפשרת לילדים להכיר זה את זה היטב ולעבור חוויה של למידה משותפת. המדריכים עוקבים אחר כל ילד וילד, מעניקים לו יחס אישי ומלווים אותו לכל אורך הדרך.

קייטנות גלישה לילדים לחגים הינן דרך בלתי נשכחת להעביר את חופשת החג. קייטנות הגלישה מהווה חוויה של הנאה והעצמה, מרחיבות את האופקים ומעניקות כלים חדשים שילוו את הילד הן בעולם הגלישה והן בתחומים שונים בחיים.

    Loading...