קייטנות גלישה

קייטנות גלישת גלים

קייטנות הגלישה של גלים בית הספר לגלישה מציעות לילדיכם חוויה בלתי נשכחת בה הילד לומד להכיר את הים, את הילדים בקבוצה ואת עצמו, עובר חוויה של העצמה והתפתחות וזוכה להרבה הנאה וחופש.

66

קייטנת גלישה עם בטיחות

חשוב לדעת שבית הספר לגלישה גלים שומר על כל כללי הבטיחות. צוות המדריכים הינו צוות מנוסה בעל ניסיון רב בתחום. ישנו מדריך אחד על כל חמשה ילדים כך שהילדים בהשגחה מתמדת במים ובחוף. בנוסף בית הספר עובד עם ציוד חדיש ומתקדם המהווה חלק בלתי נפרד משמירה על בטיחות הילדים. קייטנת הגלישה מועברת בחוף הדולפינריום, חוף בעל שובר גלים אשר מאפשר למידה רגועה ובטוחה ומעניק תנאים אופטימליים הן למתחילים והן למתקדמים.

חכמים בשמש

בית הספר לגלישה גלים מעניק לילדי הקייטנה ביגוד גלישה המגן על הילדים מפני השמש. במהלך הקייטנה הילדים יעשו הפסקות בצל לצורך התרעננות ואכילה והתמרחות בקרם הגנה. צוות המדריכים מקפיד על שתייה מרובה כנדרש בפעילות ספורטיבית מאומצת המלווה בחשיפה ממושכת לשמש.

יחס אישי לכל תלמיד בקייטנה

קייטנות גלישה לילדים מועברות בקבוצות של עד 10 ילדים כאשר לכל קבוצה ישנם שני מדריכים. יחס זה בין מדריכים לילדים מאפשר למדריכים להעניק לילדים יחס אישי וללוות אותם באופן צמוד לכל אורך הקייטנה. הקבוצות הקטנות מאפשרות לילדים להכיר היטב זה את זה ולעבור חוויה מגבשת אשר תקנה להם ביטחון עצמי משופר, כישורי חיים, כושר גופני והבנה נרחבת של הים במצביו השונים.

גלים בית הספר לגלישה מעניקה לילדים כלים חדשים בהם יוכלו להשתמש לאורך חייהם. הגלישה הכייפית והלמידה היומיומית יאפשרו לילד לצאת מן הקייטנה עם ידע נרחב בתחום הגלישה, ויאפשר להם לגלוש בצורה עצמאית או באחת מפעילויות המועדון.

קייטנה שונה וייחודית עם הנאה מובטחת

קייטנות גלישה לילדים מוציאות את הילד מחוץ למסגרת הפורמלית ונותנות לו לחוות חוויה ייחודית במרחבים הפתוחים, להתמודד עם עצמו ועם הים ולהגיע לגבהים חדשים.

קייטנת גלישה של גלים בית הספר לגלישה מתקיימות בחוף הדולפינריום בתל אביב במספר מחזורים – בוקר ואחר הצהריים במהלך החופש הגדול והחגים. הקייטנות מתאימות לילדים בגילאי 7 ועד לנערים בגילאי 17. כל שנדרש הוא ידע בסיסי בשחייה ומוכנות לבוא ללמוד וליהנות.

    Loading...