קורסי גלישה

קורס גלישה 

מי שלא מכיר לעומק את עולם הגלישה אינו יודע שקיימים מגוון סוגי גלשנים וסגנונות גלישה המתאימים ליכולותיו ורצונותיו של כל אדם ואדם. אם תמיד התבוננתם בגלשנים בקנאה והשתוקקות הגיע הזמן שתגשימו את חלומכם ותהיו גם אתם חלק מאותם גלשנים. קורסי גלישה מתאימים לכל האנשים מגיל חמש ועד גיל שבעים. ישנם בנוסף חוגי גלישה לילדים ולמבוגרים, שיעורי גלישה פרטיים או אפילו סדנאות של חצי יום שיתנו לכם את כל עקרונות הבסיס לגלישה. הכירו את סוגי הגלישה הפופולריים כיום:

קורסי גלישה – גלישה סאפ

גלישת סאפ הינה גלישה המשלבת עמידה על הגלשן וחתירה. בניגוד למרבית סוגי הגלישה הדורשים מיומנות פיזיות מורכבות, גלישת סאפ מתאימה לכל מי שמסוגל לעמוד על זוג רגליו. אם התקשיתם בגלישה רגילה אל תאמרו נואש, תוכל לנסות את מזלכם ולקחת קורס גלישת סאפ. גלישת סאפ יכולה להיות אתגרית ויכולה להיות גם חוויה מרגיעה לכל המשפחה, תלוי בבחירת המיקום ובמצב המים. גלישת סאפ הינה פתרון טוב עבור מי שמחפש לשבור את הקרח ולהתחיל את המפגש עם הגלים באופן שקט ורגוע.

קורס גלישת לונגבורד

גלשן הלונגבורד, הוא הגלשן הארוך הינו הגלשן המסורתי יותר בתחום גלישת הגלים. כיום גלישת לונגבורד פחות פופולרית בקרב מי שמחפש להתחרות או להציב לעצמו אתגרים קיצוניים. הסיבה לכך הינה שהלונגבורד כשמו כן הוא ארוך יותר מהגלשן הרגיל ולכן מצמצם את מרחב התמרון בין הגלים. לעומת זאת גלישת לונגבורד מקנה הרבה יותר חוויה של שליטה ויציבות על הגל ומתאימה מאוד למתחילים ולמי שלא מחפש מצבי הקיצון אלא פשוט רוצה ליהנות מרכיבה על גלים בין שמים לים.

קורס גלישת פאדלבורד

תשכחו ממכון הכושר ובואו לגלים. גלישת פאדלבורד הינה שיטת אימון המשלבת גלישת גלים, חתירה ופעילות אירובית. גלישת פאדלבורד מפתחת את כל מערכות השרירים ותורמת לחיזוק השרירים הפנימיים והחיצונים, לחיזוק היציבה ובשיפור משמעותי של סיבולת לב ריאה. ניתן ללמוד פאדלבורד במספר מפגשים קצרים ולאחר מכן לצאת ולהתמודד עם הים והגלים.

בית ספר גלים, בית ספר לגלישה בתל אביב, מעניק קורסי יום חוגים ומחנות בהם ניתן ללמוד גלישת סאפ, גלישת לונגבורד, גלישת פאדלבורד ועוד מגוון סגנונות בכל הרמות ולכל הגילאים.

קורס גלישה
1250לשנה
המחיר כולל:

  • 5 מפגשים
  • שעתיים כל מפגש
  • גלשני לימוד
  • *כרטיסייה חודשית
  • מדריך פרטי לשיעורים
  • עד 4 תלמידים

*10 שעות השכרת גלשן ללא עלות (בחודש הראשון)

שאלות ותשובות

האם אפשר לקבוע שיעור למספר משתתפים?

ניתן לקבוע עד ארבע משתתפים עם מדריך אחד.

האם יש הנחה למספר משתתפים שמגיעים יחד?

כן, מותנה בהשתתפות יחד בשיעורים.

באיזה שעות נערכים שיעורי הגלישה?

את השיעורים ניתן לקבוע לפי נוחותך, בכל ימי ושעות פעילות המועדון, צוות המועדון מתאם ויוצר קשר לפי תנאי הגלים וביחס לרמת התלמידים בקורס.

כמה זמן לפני צריך לקבוע שיעור?

לפחות יום מראש.

 קורס גלישה לילדים:

קורסי גלישה למבוגרים:

Loading...